Nadaljevanje organiziranih aktivnosti za igralce U11 – U19

Spoštovani.

Po ciklusu, kjer so igralci vzdrževali osnovno telesno pripravljenost z izvajanjem individualnega programa dela, bomo v društvu z ponedeljkom 14. decembrom pričeli z novim ciklusom aktivnosti za vse člane ekip od U11 do U19.

Tako smo za člane vseh navedenih ekip sestavili tedenske plane aktivnosti, ki bodo zajemali treninge v živo (preko platforme Zoom), različna tematska predavanja (prvo na temo športne prehrane) ter še vedno nekaj aktivnosti, ki jih bodo igralci sami izvajali (teki v naravi, …).

Plan aktivnosti za prvi teden, od 14. do 20. decembra, in navodila  so že objavljena v spletnem portalu na tej povezavi.

Tedenski plani aktivnosti bodo praviloma objavljeni ob nedeljah.

Ob tej priložnosti vas tudi vabimo k namenitvi dela dohodnine za leto 2020. Več si lahko preberete na: https://www.kdng-mladi.si/nameni-del-dohodnine/. Prosimo, da pobudo delite dalje. Hvala!

Športni pozdrav.

Obvestilo o zaprtju poslovnega računa

Obveščamo vas, da bomo z koncem meseca, to je 30.11., zaprli poslovni račun številka:
SI56 0510 0801 6205 782
. Račun se zapira zaradi združitve dveh bank pod eno.

Tako bo ostal edini odprti poslovni račun številka: SI56 0475 0000 1917 644.

Prosimo, da se sprememba upošteva pri vseh nadaljnjih vplačilih. Vsa morebitna nakazila na zaprti račun se bodo vrnila na račun vplačnika.

Urnik ŠOLE KOŠARKE v šolskem letu 2020/21

Tudi v letošnjem šolskem letu se bo na osnovnih šolah v Goriški regiji izvajala šola košarke za vse učence in učenke od 1. do 4. razreda (oz. 5 in 6. razreda).

Vadba se prične prvi termin v mesecu oktobru!

V šolo košarko se prijavite preko spletnega obrazca na tej povezavi.

Urnik Šole košarke:

OŠ Ledine (1. in 2. razred), telovadnica OŠ Ledine
SREDA          15:15 – 16:00

OŠ Milojke Štrukelj / OŠ Ledine (3. in 4. razred), telovadnica OŠ Milojke Štrukelj
SREDA          14:00 – 15:00
PETEK          14:00 – 15:00

OŠ Solkan (1. in 2. razred), telovadnica OŠ Solkan
PONEDELJEK          15:30 – 16:30

OŠ Solkan (3. in 4. razred), telovadnica OŠ Solkan
PONEDELJEK          16:30 – 17:30
PETEK                        15:00 – 16:00

OŠ Frana Erjavca (1. in 2. razred), srednja telovadnica OŠ F.Erjavca
ČETRTEK                   15:00 – 16:00
* v primeru večjega števila otrok bo vadba za 2. razred potekala od 14:00-15:00 in za 1. razred od 15:00-16:00 ure

OŠ Frana Erjavca (3. razred), telovadnica OŠ F. Erjavca
SREDA                        15:00 – 16:00
PETEK                        14:00 – 15:00
* ko bo dvorana OŠ F.Erjavca v prenovi, bodo treningi potekali v telovadnici Partizan v športnem parku Nova Gorica. Trener bo otroke prevzel na šoli in jih peljal na vadbo v telovadnico Partizan v športnem parku, kjer bo tudi prevzem otrok po vadbi. Urnik vadbe: ponedeljek, petek 14:30-15:30

OŠ Frana Erjavca (4. in 5. razred), telovadnica OŠ F. Erjavec
SREDA                        15:00 – 16:00
PETEK                        15:00 – 16:00
* ko bo dvorana OŠ F.Erjavca v prenovi, bodo treningi potekali v telovadnici Partizan v športnem parku Nova Gorica. Trener bo otroke prevzel na šoli in jih peljal na vadbo v telovadnico Partizan v športnem parku, kjer bo tudi prevzem otrok po vadbi. Urnik vadbe: ponedeljek, petek 14:30-15:30

OŠ Ivana Roba, Šempeter (1. in 2. razred), telovadnica OŠ I.Roba
ČETRTEK          15:00 – 16:00

OŠ Ivana Roba, Šempeter (3. in 4. razred), telovadnica OŠ I.Roba
TOREK              15:00 – 16:00
ČETRTEK          16:00 – 17:00

OŠ Deskle (1. –  3. razred), telovadnica OŠ Deskle
SREDA          14:30 – 15:30

OŠ Deskle (4. – 6. razred), telovadnica OŠ Deskle
SREDA          15:30 – 16:30
PETEK          15:00 – 16:00

OŠ Šempas
učenci in učenke se pridružijo vadbi na OŠ Milojke Štrukelj oz. se lahko, v primeru neustreznega termina, po dogovoru z vodjo Šole košarke priključijo katerikoli vadbeni skupini

OŠ Renče (1. – 5. razred), telovadnica OŠ Renče
urnik je v dogovoru

Več informacij je na voljo pri vodji Šole košarke: Jan Zavrtanik, 041 711 742

 

Urnik treningov U13,U15,U17 in U19 za 24. – 28.8.

Urnik treningov za ekipe U13 do U19 za teden 24. do 28. avgust:

MLADINCI U19 (letniki 2002, 2003) – stadion in telovadnica Partizan
ponedeljek     9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00
torek               9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00
sreda               prosto
četrtek            9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00
petek              9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00

KADETI U17 (letniki 2004, 2005) – stadion in telovadnica Partizan
ponedeljek   9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30
torek             9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30
sreda             prosto
četrtek          9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30
petek            9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30

PIONIRJI U15 in U13 (letniki 2007, 2008) – stadion in telovadnica Frana Erjavca
ponedeljek  17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)
torek             9:00  – 10:30 (atletska steza stadion) in 17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)
sreda             prosto
četrtek          9:00  – 10:30 (atletska steza stadion) in 17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)
petek            17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)

 

Urnik treningov U19 in U17 za 17.-21. avgust

Treningi mladinske in kadetske ekipe bodo v tednu od 17. do 21. avgusta potekali po razporedu (dopoldne na atletski stezi, popoldne v telovadnici Partizan):

U19 MLADINCI (l. 2002, 2003)
ponedeljek     9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00
torek               9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00
sreda               prosto
četrtek            9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00
petek               9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00

U17 KADETI (l. 2004, 2005)
ponedeljek     9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30
torek               9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30
sreda               prosto
četrtek            9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30
petek               9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30

V ponedeljek 17.8. začenjajo s treningi ekipi U15 (l.2007) in U13 (l. 2008)

V ponedeljek 17. avgusta pričenjajo s pripravami na novo košarkarsko sezono ekipi U15 (fantje rojeni leta 2007) in U13 (fantje rojeni leta 2008). Priprave se bodo pričele v okviru Poletnega košarkarskega kampa.

Zaradi številčne omejitve in spoštovanja ukrepov v zvezi z koronavirusom se je potrebno na Poletni košarkarski kamp prijaviti na tej povezavi.

 

 

Matevž Žižmond je državni prvak v košarki 3×3

V soboto 8. avgusta je v Ljubljani potekalo finale v košarki 3×3 za leto 2020. V kategoriji U17 je naslov državnih prvakov osvojila ekipa Hiša Primc katere član je tudi naš Matevž Žižmond.



Zmagovalno ekipo so poleg Matevža tvorili še Jakob Simčič, Marko Hrenovec in Maks Sankovič iz Ilirske Bistrice. Na enem oz. dveh turnirjih predtekmovanja pa sta jim na pomoč priskočila tudi naša Aidin Artuković in Jaka Podobnik.

Na finalnem turnirju je ekipa v predtekmovanju suvereno premagala vse tri nasprotnike, v finalu pa je bila z rezultatom 16:8 precej boljša od ekipe Rogaška 3×3.

Vsem skupaj, še posebej pa Matevžu, iskreno čestitamo za vrhunski dosežek!!

 

Gremo na počitnice

Z današnjim dnem smo zaključili z letos nekoliko podaljšano sezono in končno gremo na zaslužene počitnice.

Kmalu se znova vidimo in sicer:
– 10. avgusta pričnejo s treningi ekipe U19 in U17
– 17. avgusta pričnejo s treningi na košarkarskem kampu ekipe U15, U13 in U11. Za košarkarski kamp je na voljo še nekaj prostih mest (prijave na: http://kdng.spletni-portal.si/forms/)

Poletje je bilo aktivno tudi za nekatere naše igralce in trenerja, ki so se potili na reprezentančnih pripravah: Samo Vrabec (U16), Matevž Žižmond (U18), Luka Ščuka (U20) in Jan Močnik (trener v U16). Bravo!

Vsem želimo lepe in s soncem obsijane počitnice.

 

Urnik treningov od 1. do 24. julija

Redni trenažni procesi ekip bodo trajal do 24. julija.
Treningi bodo potekali v telovadnici OŠ Frana Erjavca v Novi Gorici po spodnjem razporedu:

LETNIKI 2002, 2003 in 2004

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto 9:00 – 10:30 prosto 9:00 – 10:30 9:00 – 10:30
popoldne 18:00 – 19:30 18:00 – 19:30 prosto 18:00 – 19:30 prosto

 

LETNIKI 2005 in 2006

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto 9:00 – 10:30 prosto 9:00 – 10:30 9:00 – 10:30
popoldne 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 prosto 16:30 – 18:00 prosto

 

LETNIKI 2007 (* žoge prinesite s seboj)

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto 9:00 – 10:30 prosto 9:00 – 10:30 9:00 – 10:30
popoldne 15:00 – 16:30 15:00 – 16:30 prosto 15:00 – 16:30 prosto

 

LETNIKI 2008 (*žoge prinesite s seboj)

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto prosto prosto prosto prosto
popoldne 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 prosto 16:30 – 18:00 prosto

 

LETNIKI 2009 in 2010 (*žoge prinesite s seboj)

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto prosto prosto prosto prosto
popoldne 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 prosto 16:30 – 18:00 prosto