Urnik ŠOLE KOŠARKE v šolskem letu 2020/21

Tudi v letošnjem šolskem letu se bo na osnovnih šolah v Goriški regiji izvajala šola košarke za vse učence in učenke od 1. do 4. razreda (oz. 5 in 6. razreda).

Vadba se prične prvi termin v mesecu oktobru!

V šolo košarko se prijavite preko spletnega obrazca na tej povezavi.

Urnik Šole košarke:

OŠ Ledine (1. in 2. razred), telovadnica OŠ Ledine
SREDA          15:15 – 16:00

OŠ Milojke Štrukelj / OŠ Ledine (3. in 4. razred), telovadnica OŠ Milojke Štrukelj
SREDA          14:00 – 15:00
PETEK          14:00 – 15:00

OŠ Solkan (1. in 2. razred), telovadnica OŠ Solkan
PONEDELJEK          15:30 – 16:30

OŠ Solkan (3. in 4. razred), telovadnica OŠ Solkan
PONEDELJEK          16:30 – 17:30
PETEK                        15:00 – 16:00

OŠ Frana Erjavca (1. in 2. razred), srednja telovadnica OŠ F.Erjavca
ČETRTEK                   15:00 – 16:00
* v primeru večjega števila otrok bo vadba za 2. razred potekala od 14:00-15:00 in za 1. razred od 15:00-16:00 ure

OŠ Frana Erjavca (3. razred), telovadnica OŠ F. Erjavca
SREDA                        15:00 – 16:00
PETEK                        14:00 – 15:00
* ko bo dvorana OŠ F.Erjavca v prenovi, bodo treningi potekali v telovadnici Partizan v športnem parku Nova Gorica. Trener bo otroke prevzel na šoli in jih peljal na vadbo v telovadnico Partizan v športnem parku, kjer bo tudi prevzem otrok po vadbi. Urnik vadbe: ponedeljek, petek 14:30-15:30

OŠ Frana Erjavca (4. in 5. razred), telovadnica OŠ F. Erjavec
SREDA                        15:00 – 16:00
PETEK                        15:00 – 16:00
* ko bo dvorana OŠ F.Erjavca v prenovi, bodo treningi potekali v telovadnici Partizan v športnem parku Nova Gorica. Trener bo otroke prevzel na šoli in jih peljal na vadbo v telovadnico Partizan v športnem parku, kjer bo tudi prevzem otrok po vadbi. Urnik vadbe: ponedeljek, petek 14:30-15:30

OŠ Ivana Roba, Šempeter (1. in 2. razred), telovadnica OŠ I.Roba
ČETRTEK          15:00 – 16:00

OŠ Ivana Roba, Šempeter (3. in 4. razred), telovadnica OŠ I.Roba
TOREK              15:00 – 16:00
ČETRTEK          16:00 – 17:00

OŠ Deskle (1. –  3. razred), telovadnica OŠ Deskle
SREDA          14:30 – 15:30

OŠ Deskle (4. – 6. razred), telovadnica OŠ Deskle
SREDA          15:30 – 16:30
PETEK          15:00 – 16:00

OŠ Šempas
učenci in učenke se pridružijo vadbi na OŠ Milojke Štrukelj oz. se lahko, v primeru neustreznega termina, po dogovoru z vodjo Šole košarke priključijo katerikoli vadbeni skupini

OŠ Renče (1. – 5. razred), telovadnica OŠ Renče
urnik je v dogovoru

Več informacij je na voljo pri vodji Šole košarke: Jan Zavrtanik, 041 711 742

 

Urnik treningov U13,U15,U17 in U19 za 24. – 28.8.

Urnik treningov za ekipe U13 do U19 za teden 24. do 28. avgust:

MLADINCI U19 (letniki 2002, 2003) – stadion in telovadnica Partizan
ponedeljek     9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00
torek               9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00
sreda               prosto
četrtek            9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00
petek              9:00  – 10:30 in 16:30 – 18:00

KADETI U17 (letniki 2004, 2005) – stadion in telovadnica Partizan
ponedeljek   9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30
torek             9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30
sreda             prosto
četrtek          9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30
petek            9:00  – 10:30 in 15:00 – 16:30

PIONIRJI U15 in U13 (letniki 2007, 2008) – stadion in telovadnica Frana Erjavca
ponedeljek  17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)
torek             9:00  – 10:30 (atletska steza stadion) in 17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)
sreda             prosto
četrtek          9:00  – 10:30 (atletska steza stadion) in 17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)
petek            17:30 – 19:00 (Fran Erjavec)

 

Urnik treningov U19 in U17 za 17.-21. avgust

Treningi mladinske in kadetske ekipe bodo v tednu od 17. do 21. avgusta potekali po razporedu (dopoldne na atletski stezi, popoldne v telovadnici Partizan):

U19 MLADINCI (l. 2002, 2003)
ponedeljek     9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00
torek               9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00
sreda               prosto
četrtek            9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00
petek               9:00 – 10:30 in 16:30 – 18:00

U17 KADETI (l. 2004, 2005)
ponedeljek     9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30
torek               9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30
sreda               prosto
četrtek            9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30
petek               9:00 – 10:30 in 15:00 – 16:30

V ponedeljek 17.8. začenjajo s treningi ekipi U15 (l.2007) in U13 (l. 2008)

V ponedeljek 17. avgusta pričenjajo s pripravami na novo košarkarsko sezono ekipi U15 (fantje rojeni leta 2007) in U13 (fantje rojeni leta 2008). Priprave se bodo pričele v okviru Poletnega košarkarskega kampa.

Zaradi številčne omejitve in spoštovanja ukrepov v zvezi z koronavirusom se je potrebno na Poletni košarkarski kamp prijaviti na tej povezavi.

 

 

Matevž Žižmond je državni prvak v košarki 3×3

V soboto 8. avgusta je v Ljubljani potekalo finale v košarki 3×3 za leto 2020. V kategoriji U17 je naslov državnih prvakov osvojila ekipa Hiša Primc katere član je tudi naš Matevž Žižmond.



Zmagovalno ekipo so poleg Matevža tvorili še Jakob Simčič, Marko Hrenovec in Maks Sankovič iz Ilirske Bistrice. Na enem oz. dveh turnirjih predtekmovanja pa sta jim na pomoč priskočila tudi naša Aidin Artuković in Jaka Podobnik.

Na finalnem turnirju je ekipa v predtekmovanju suvereno premagala vse tri nasprotnike, v finalu pa je bila z rezultatom 16:8 precej boljša od ekipe Rogaška 3×3.

Vsem skupaj, še posebej pa Matevžu, iskreno čestitamo za vrhunski dosežek!!

 

Gremo na počitnice

Z današnjim dnem smo zaključili z letos nekoliko podaljšano sezono in končno gremo na zaslužene počitnice.

Kmalu se znova vidimo in sicer:
– 10. avgusta pričnejo s treningi ekipe U19 in U17
– 17. avgusta pričnejo s treningi na košarkarskem kampu ekipe U15, U13 in U11. Za košarkarski kamp je na voljo še nekaj prostih mest (prijave na: http://kdng.spletni-portal.si/forms/)

Poletje je bilo aktivno tudi za nekatere naše igralce in trenerja, ki so se potili na reprezentančnih pripravah: Samo Vrabec (U16), Matevž Žižmond (U18), Luka Ščuka (U20) in Jan Močnik (trener v U16). Bravo!

Vsem želimo lepe in s soncem obsijane počitnice.

 

Urnik treningov od 1. do 24. julija

Redni trenažni procesi ekip bodo trajal do 24. julija.
Treningi bodo potekali v telovadnici OŠ Frana Erjavca v Novi Gorici po spodnjem razporedu:

LETNIKI 2002, 2003 in 2004

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto 9:00 – 10:30 prosto 9:00 – 10:30 9:00 – 10:30
popoldne 18:00 – 19:30 18:00 – 19:30 prosto 18:00 – 19:30 prosto

 

LETNIKI 2005 in 2006

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto 9:00 – 10:30 prosto 9:00 – 10:30 9:00 – 10:30
popoldne 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 prosto 16:30 – 18:00 prosto

 

LETNIKI 2007 (* žoge prinesite s seboj)

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto 9:00 – 10:30 prosto 9:00 – 10:30 9:00 – 10:30
popoldne 15:00 – 16:30 15:00 – 16:30 prosto 15:00 – 16:30 prosto

 

LETNIKI 2008 (*žoge prinesite s seboj)

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto prosto prosto prosto prosto
popoldne 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 prosto 16:30 – 18:00 prosto

 

LETNIKI 2009 in 2010 (*žoge prinesite s seboj)

ponedeljek torek sreda četrtek petek
dopoldne prosto prosto prosto prosto prosto
popoldne 16:30 – 18:00 16:30 – 18:00 prosto 16:30 – 18:00 prosto

Poletni košarkarski kamp 2020

Odprli smo prijave na POLETNI KOŠARKARSKI KAMP 2020. Prijave potekajo izključno preko spletnega obrazca na tej povezavi. Več o kampu:

TERMIN?
17. – 21. avgust (1. termin)
24. – 28. avgust (2. termin)

KDAJ?
od ponedeljka do petka med 8:00 in 17:00 uro

KJE?
Dijaški dom Nova Gorica, Streliška cesta 7

KDO?
1. termin: za otroke rojene leta 2007 in 2008
2. termin: za otroke rojene leta 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 in mlajše

KAJ?
tematski košarkarski treningi, kosilo, popoldanska malica, pijača,
družabne in nagradne igre, 1×kopanje v mestnem bazenu, zdravstveno zavarovanje, hlače in majica kampa

CENA?
90,00 €
(za drugega otroka iste družine 60,00 €)

PLAČILO?
prvi dan košarkarskega kampa

PRIJAVE?
do srede 19. avgusta oz. do zapolnitve kapacitete kampa 60 otrok

PREDPRIJAVE?
med otroci, ki se bodo prijavili do vključno torka 30. junija bomo izžrebali
dva srečneža, ki se bosta kampa udeležila brezplačno

INFORMACIJE?
Jan Zavrtanik | 041 711 742 | janz@kdng-mladi.si

 

Urnik treningov od 25.5. dalje

Z ponedeljkom, 25. majem, se z treningi ponovno vračamo v športno dvorano OŠ Milojke Štrukelj, kjer bodo treningi potekali po naslednjem urniku:

U19 (letniki 2002/3)
Ponedeljek: 17:15 – 18:45
Torek: 16:30 – 18:00
Sreda: 17:15 – 18:45
Četrtek:  16:30 – 18:00
Petek: 17:00 – 19:00

U17 (letniki 2004)
Ponedeljek: 15:45 – 17:15
Torek: 16:30 – 18:00
Sreda: 15:45 – 17:15
Četrtek:  16:30 – 18:00
Petek: 16:00 – 18:00

U17 (letniki 2005/6)
Ponedeljek: 16:30 – 18:00
Torek: 16:30 – 18:00
Sreda: 16:30 – 18:00
Četrtek:  16:30 – 18:00
Petek: 15:00 – 17:00

U15 (letniki 2007)
Ponedeljek: 15:00 – 16:30
Torek: 15:00 – 16:30
Sreda: 15:00 – 16:30
Četrtek:  15:00 – 16:30
Petek: 16:30 – 18:00

U13 BELI (letniki 2008)
Ponedeljek: 15:00 – 16:30
Sreda: 15:00 – 16:30
Četrtek:  15:00 – 16:30

U13 MODRI (letniki 2009)
Torek: 15:00 – 16:30
Četrtek:  15:00 – 16:30
Petek: 15:00 – 16:30

U11 (letniki 2010)
Torek: 15:00:16:30
Četrtek:  16:30 – 18:00
Možne so še morebitne manjše spremembe urnika o čemer pa vas bomo pravočasno obvestili.
Športni pozdrav, Ekipa KDNGmladi

Urniki 2019/20

Objavljeni so urniki za šolsko leto 2019/20, tako za ekipe Mladinske šole kot za Šolo košarke.

Urniki se lahko do konca meseca septembra še spremenijo.
Posodobljeno 12.9.2019

MLADINSKA ŠOLA

MLADINCI U19 (letniki 2001, 2002) – trener Jure Pušnar

PON 16.00 – 17.30, OŠ Milojke Štrukelj

TOR 16.15 – 18.30, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 15.45 – 18.00, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

KADETI A U17 (letniki 2003) – trener Marko Marcetič

PON 16.00 – 17.30, OŠ Milojke Štrukelj

TOR 14.30 – 16.15, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 15.00 – 16.45, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

KADETI B U17 (letniki 2004) – trener Jan Zavrtanik

PON 15.00 – 16.30, telovadnica Gimnazije N.Gorica 

TOR 14.30 – 16.15, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 15.00 – 16.45, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

ST. PIONIRJI  U15 (letniki 2005, 2006) – trener Jan  Zavrtanik

PON 15.00 – 16.30, telovadnica Gimnazije N.Gorica 

TOR 14.30 – 16.15, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 15.30 – 17.00, telovadnica Gimnazije N.Gorica 

ČET 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

ML. PIONIRJI U13 BELI  (letniki 2007) – trener Goran Kuburič

PON 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

PET 14.00 – 15.30, telovadnica Partizan

ML. PIONIRJI U13 MODRI  (letniki 2007) – trener Saša Mučič

PON 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.00 – 15.30, telovadnica Partizan

ČET 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

ML. PIONIRJI U13 ORANŽNI (letniki 2008) – trener Jan Močnik

PON 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

TOR 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

NAJML. PIONIRJI U11 (letniki 2009) – trener Goran Kuburič

TOR 14.00 – 15.30, telovadnica Partizan

ČET 14.30 – 16.00, telovadnica Partizan

NAJML. PIONIRJI U10 (letniki 2010) – trener Anže Vinazza

*dodatni brezplačni trening poleg treningov v Šoli košarke

TOR 16.00 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

CICIBANI U9 (letniki 2011) – trener Jure Gavez

*dodatni brezplačni trening poleg treningov v Šoli košarke

ČET 16.00 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

Več informacij dobite pri Juretu Pušnarju | jurep@kdng-mladi.si | 040 475 610

ŠOLA KOŠARKE

* trenerji pridejo po otroke v razred

OŠ SOLKAN – trener Jure Gavez

PON 15.30 – 16.30, 1. in 2. razred

         16.30 – 17.30, 3. in 4. razred

PET 15.00 – 16.00, 3. in 4. razred

OŠ LEDINE – trener Jan Zavrtanik

SRE 14.30 – 15.30, 1. in 2. razred, OŠ Milojke Štrukelj
** trener bo otroke pobral na OŠ Ledine in jih pospremil v telovadnico OŠ M.Štrukelj ob 14.10

OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ – trener Saša Mučič

PON 14.30 – 15.30, 3. in 4. razred

ČET 14.30 – 15.30, 3. in 4. razred

OŠ FRANA ERJAVCA – trener Jan Zavrtanik, Jan Močnik

SRE 14.00 – 15.00, 3. in 4. razred

SRE 15.00 – 16.00, 2. razred

PET 14.00 – 15.00, 3. in 4. razred

PET 15.00 – 16.00, 1. razred 

OŠ IVANA ROBA – trener Jure Pušnar, Miha Lipičar

TOR 15.00 – 16.00, 3. in 4. razred

PET 15.00 – 16.00, 1. in 2. razred

        16.00 – 17.00, 3. in 4. razred

OŠ DESKLE – trener Anže Vinazza

PON 15.30 – 16.30, 1. – 4. razred

* termin se bo po potrebi dodal

OŠ ŠEMPAS – trener Jure Gavez

TOR 15.00 – 16.00, 1.-4. razred

OŠ RENČE – trener Vasja Močnik

PET 14.45 – 15.45, 1. in 2. razred

PET 15.45 – 16.45, 3. in 4. razred

 

Več informacij dobite pri Janu Zavrtaniku | janz@kdng-mladi.si | 041 711 742