Urniki 2019/20

Objavljeni so urniki za šolsko leto 2019/20, tako za ekipe Mladinske šole kot za Šolo košarke.

Urniki se lahko do konca meseca septembra še spremenijo.
Posodobljeno 12.9.2019

MLADINSKA ŠOLA

MLADINCI U19 (letniki 2001, 2002) – trener Jure Pušnar

PON 16.00 – 17.30, OŠ Milojke Štrukelj

TOR 16.15 – 18.30, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 15.45 – 18.00, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

KADETI A U17 (letniki 2003) – trener Marko Marcetič

PON 16.00 – 17.30, OŠ Milojke Štrukelj

TOR 14.30 – 16.15, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 15.00 – 16.45, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

KADETI B U17 (letniki 2004) – trener Jan Zavrtanik

PON 15.00 – 16.30, telovadnica Gimnazije N.Gorica 

TOR 14.30 – 16.15, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 15.00 – 16.45, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

ST. PIONIRJI  U15 (letniki 2005, 2006) – trener Jan  Zavrtanik

PON 15.00 – 16.30, telovadnica Gimnazije N.Gorica 

TOR 14.30 – 16.15, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 15.30 – 17.00, telovadnica Gimnazije N.Gorica 

ČET 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

PET 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

ML. PIONIRJI U13 BELI  (letniki 2007) – trener Goran Kuburič

PON 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

PET 14.00 – 15.30, telovadnica Partizan

ML. PIONIRJI U13 MODRI  (letniki 2007) – trener Saša Mučič

PON 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

SRE 14.00 – 15.30, telovadnica Partizan

ČET 15.30 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

ML. PIONIRJI U13 ORANŽNI (letniki 2008) – trener Jan Močnik

PON 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

TOR 15.00 – 16.30, OŠ Milojke Štrukelj

ČET 14.30 – 16.00, OŠ Milojke Štrukelj

NAJML. PIONIRJI U11 (letniki 2009) – trener Goran Kuburič

TOR 14.00 – 15.30, telovadnica Partizan

ČET 14.30 – 16.00, telovadnica Partizan

NAJML. PIONIRJI U10 (letniki 2010) – trener Anže Vinazza

*dodatni brezplačni trening poleg treningov v Šoli košarke

TOR 16.00 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

CICIBANI U9 (letniki 2011) – trener Jure Gavez

*dodatni brezplačni trening poleg treningov v Šoli košarke

ČET 16.00 – 17.00, OŠ Milojke Štrukelj

Več informacij dobite pri Juretu Pušnarju | jurep@kdng-mladi.si | 040 475 610

ŠOLA KOŠARKE

* trenerji pridejo po otroke v razred

OŠ SOLKAN – trener Jure Gavez

PON 15.30 – 16.30, 1. in 2. razred

         16.30 – 17.30, 3. in 4. razred

PET 15.00 – 16.00, 3. in 4. razred

OŠ LEDINE – trener Jan Zavrtanik

SRE 14.30 – 15.30, 1. in 2. razred, OŠ Milojke Štrukelj
** trener bo otroke pobral na OŠ Ledine in jih pospremil v telovadnico OŠ M.Štrukelj ob 14.10

OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ – trener Saša Mučič

PON 14.30 – 15.30, 3. in 4. razred

ČET 14.30 – 15.30, 3. in 4. razred

OŠ FRANA ERJAVCA – trener Miha Lipičar

SRE 14.00 – 15.00, 3. in 4. razred

SRE 15.00 – 16.00, 2. razred

PET 14.00 – 15.00, 3. in 4. razred

PET 15.00 – 16.00, 1. razred 

OŠ IVANA ROBA – trener Luka Valentinuzzi

TOR 15.00 – 16.00, 3. in 4. razred

PET 15.00 – 16.00, 1. in 2. razred

        16.00 – 17.00, 3. in 4. razred

OŠ DESKLE – trener Anže Vinazza

PON 15.30 – 16.30, 1. – 4. razred

* termin se bo po potrebi dodal

OŠ RENČE – trener Vasja Močnik

* termini vadbe še niso znani

OŠ ŠEMPAS

* termini vadbe še niso znani

Več informacij dobite pri Janu Zavrtaniku | janz@kdng-mladi.si | 041 711 742